Instagram
Facebook
Blog
 
Logo Pan Dragon
Blog Innowacyjan gospodarka

Regulamin

 

 1. Sprzedającym jest firma Pan Dragon Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Al. Gen. Józefa Hallera 6/5 80-401 Gdańsk
 2. NIP – 957- 080- 91- 92
  REGON – 192604542
  KRS - 0000036123 Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku VII Wydział Gospodarczy KRS
  Kapitał zakładowy : 100000PLN

  Bank Citi Handlowy
  nr rachunku: 10103011170000000086770067

  Zamówienie w sklepie można składać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem serwisu internetowego: pandragon.com.pl
 3. Wszystkie ceny podane w serwisie są wyrażone w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez Klienta. Podane ceny nie obejmują kosztów przesyłki.
 4. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pośrednictwem sieci Internet poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej sklepu.
 5. Zamówienia za pośrednictwem sieci Internet można składać 24 godziny na dobę, przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 13:00, w soboty oraz w niedziele i święta, realizowane są w najbliższym dniu roboczym.
 6. Warunkiem realizacji zamówienia jest:
  - założenie konta klienta,
  - prawidłowe wypełnienie formularza w serwisie internetowym  lub podanie niezbędnych informacji doradcy,
  - uregulowanie należności przy pomocy jednego z dostępnych w serwisie sposobów płatności.
 7. Kupujący może w każdym czasie zrezygnować z prowadzenia dla niego konta poprzez jego usunięcie lub wysłanie wiadomości e-mail z żądaniem usunięcia konta na adres: sklep[at]pandragon.com.pl

  UWAGA: Pisząc na adres mailowy proszę zmieniać [at] na @

 8. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje na wskazany przez niego adres e-mail, automatycznie generowany przez sklep, list elektroniczny ze szczegółami zamówienia.
 9. Zawarcie umowy pomiędzy Sklepem a Klientem następuje w momencie złożenia zamówienia przez Kupującego. Przedmiotem umowy sprzedaży jest towar wymieniony w zamówieniu.
 10. Przygotowanie zamówionych towarów do wysyłki następuje:
  - w przypadku zamówień płatnych przy odbiorze - z chwilą potwierdzenia złożonego zamówienia,
  - w przypadku zamówień płatnych przelewem z góry - z chwilą wpływu środków płatniczych na konto bankowe sklepu.
  Złożenie zamówienia możliwe jest wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników sklepu.
 11. Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w ustawie z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964 r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami), w ustawie z dnia 02 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami) oraz w ustawie o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r. (Dz.U. Nr 141, poz. 1176 z późn. zm.)
 12. Do każdego zamówionego produktu dołączany jest paragon lub, na życzenie, faktura VAT.
 13. Przyjęcie zamówienia będzie potwierdzone w ciągu 2 dni roboczych.
 14. W sklepie przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania paczki ze sklepu, przy czym uwzględniane są tylko dni robocze.
 15. Towary dostępne w magazynie wysyłamy jeszcze tego samego dnia jeśli potwierdzenie zamówienia nastąpiło do godziny 13:00.
 16. Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie potwierdzenia przez sklep zamówienia. Również inne elementy oferty, takie jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią w momencie potwierdzenia przez sklep zamówienia.
 17. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.
 18. Za zamówiony towar można zapłacić przelewem bankowym  lub otrzymać przesyłkę za pobraniem. W przypadku wybrania przelewu towar zostanie wysłany po zaksięgowaniu wpłaty na konto Pan Dragon Sp.z o.o.
 19. Firma Pan Dragon Sp.z o.o. realizuje dostawy tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej przez firmę kurierską DPD. Ważne: Nie realizujemy zamówień z dostawą poza granice Polski.
 20. Każdy towar ma określoną dostępność, gdy termin realizacji zamówienia wykracza poza określony na stronie, Pan Dragon Sp.z o.o. zastrzega sobie prawo uzgodnienia z klientem nowego terminu realizacji, zmiany lub anulowania zamówienia.
 21. Jeśli złożone zamówienie obejmuje produkty o różnym statusie dostępności, wysyłka zamówionych produktów następuje w chwili skompletowania całości zamówienia.
 22. Koszt przesyłek i czas realizacji
      Rodzaj wysyłki

  Przewidywany
  czas dostawy

  Całkowity koszt dostawy

  wartość
  zamówienia

  koszt
  dostawy

  Przesyłka kurierska
  (DPD)

  do 24 h
  w dni robocze

  -

  d. 14 zł - płatość przelewem
  d. 18 zł - płatność przy odbiorze

 23. Koszt wysyłki doliczany jest do zamówienia i podany w wysłanym potwierdzeniu zamówienia.
 24. Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych oraz pochodzą od sprawdzonych dostawców.
 25. W przypadku każdego produktu okres trwania gwarancji jest podany w specyfikacji urządzenia.
 26. Podstawą gwarancji i zwrotu towaru jest posiadanie dowodu zakupu produktów.
 27. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość, składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie.
 28. Odbiór osobisty produktu jest możliwy tylko w magazynie firmy, na ul. Budowlanych 21 w Gdańsku.
 29. Towar zwracany  należy przesłać na adres wskazany przez konsultanta sklepu na koszt kupującego.  Wysyłany sprzęt musi być należycie zabezpieczony. Do towaru musi być załączony oryginał dowodu zakupu.
 30. Uprawnienia z tytułu gwarancji, należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi na karcie gwarancyjnej dołączonej do produktu.
 31. Klient odbierając przesyłkę zobowiązany jest do sprawdzenia jej zgodności z zamówieniem. Potwierdzając odbiór Kupujący uzyskuje prawo własności towaru i jego użytkowania.
 32. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia przesyłki należy odmówić jej przyjęcia oraz spisać protokół uszkodzenia i skontaktować się z doradcami Pan Dragon Sp.z o.o.
 33. Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przetwarzanie przez firmę Pan Dragon Sp.z o.o. danych osobowych klienta wyłącznie w celu wysłania zamówionego towaru na wskazany adres.
 34. Zgoda na otrzymywanie materiałów informacyjnych i promocyjnych w formie newsletter'a, spowoduje wysyłanie tych materiałów na wskazany adres e-mail.
 35. W przypadku produktów objętych akcją promocyjną lub wyprzedażą, realizacja zamówień na te produkty odbywa się według kolejności wpływania zamówień, aż do wyczerpania puli produktów objętych tą formą sprzedaży, lub też odwołania akcji promocyjnej lub wyprzedaży przez sklep internetowy.
 36. Oferta prezentowana przez Pan Dragon Sp. z o.o nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 Kodeksu Cywilnego.
 37. W sprawach nie uregulowanych powyżej stosuje się odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
  Złożenie zamówienia w Pan Dragon Sp. z o.o. oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.