Instagram
Facebook
Blog
 
Logo Pan Dragon
Blog Innowacyjan gospodarka

O nas

pan

Pan Dragon Team

Nasza firma istnieje na rynku od dwudziestu lat. Jesteśmy przede wszystkim producentem pocztówek i wyjątkowych kart okolicznościowych oraz artykułów szkolnych. W naszej ofercie całorocznej mamy również eleganckie karnety ręcznie robione, ekskluzywne karnety ślubne i zaproszenia na ślub oraz artykuły papiernicze - torebki na prezenty i papier ozdobny. Od kilku lat naszą ofertę staramy się poszerzać o zabawne pomysły na prezent,akcesoria na wieczory panieńskie i kawalerskie, wyjątkowe prezenty na 18-ste urodziny.

 

Nasz zespół graficzny nieustannie dba o doskonalenie nowych kolekcji tak, abyśmy mogli zawsze oferować naszym klientom produkty oryginalne.

 

Poprzez wypracowaną sieć dystrybucji docieramy do szerokiego grona odbiorców: detalistów, hurtowników oraz sieci sprzedaży. W okresach świątecznych realizujemy zamówienia firm na kartki okolicznościowe. Nasze biuro projektowe zajmuje się również projektowaniem na zamówienie. Od kilku lat możemy pochwalić się sprzedażą licencji na nasze projekty na całym świecie.